Jaké bude další směřování SEO portálu? Odborný magazín s možností personifikace

SEO portál se profiluje. Nyní je nastartován jako kvalitní zdroj informací. Když jsme přemýšleli o výčtu vlastností tohoto webu, na výběr bylo zařazení a doprogramování mnoha funkcí, utilit a doplňků, nebo zaměření se spíše na články a textový materiál. A zvítězil tematický obsah.

Proč nezařadíme SEO nástroje

Pokud se podíváme na český i zahraniční web, najdeme mnoho užitečný SEO nástrojů. Přinášet (a v podstatě zbytečně vytváře) další by nemělo smysl, stačí na ně odkázat. Aby byl SEO portál skutečně užitečný, zacílili jsme na následující faktory.

Aktivita okolo SEO portálu se soustředí na:

  • Časté a aktuální články
  • Přinášení ověřených informací
  • Rozšiřování povědomí o SEO mezi laickou i odbornou veřejností

Publikujeme, komentujeme, sdílíme zajímavý obsah…

Už samotný výraz portál znamená, že by web měl umožňovat registraci, pohodlný provoz účtu a související služby. Toto všechno web umožní. A k tomu přidá hodnotu v podobě kvalitních příspěvků.

Můžete být u toho, jak se okolo SEO portálu vytvoří komunita lidí, které spojuje zájem o stejnou oblast.

Nechceme vás zahlcovat všemožnými aplikacemi a dalšími projekty, když víme, že se užitečné nástroje dají najít jinde. Stačí na ně odkázat. Ono i vytvořit dobrý rozcestník dá práci.

Co to znamená pro SEO portál? Zeštíhlení, zpřehlednění a zbavení se všeho balastu. Jednoduše se chceme stát aktuálním zdrojem informací.

K článkům postupně přidáváme odkazy na další, různorodé SEO zdroje, ať už se jedná o blogy, nebo zmíněné aplikace.

Jak si tedy zařadit SEO portál do budoucna? Přehledný odborný blog, magazín, e-zin. Najdete zde vždy aktuální články, postřehy a mnoho dalšího.

Máte k webu nějaké připomínky? Je zde něco, co vám chybí? Vidíte nedostatky? Napište komentář!

Share
This entry was posted in O webu. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>